1- 3 liga
V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.
Počet prihlásených: 42
Por. č. | Meno a priezvisko | Klub | SSTZ ID |
---|---|---|---|
1 | Chovan Alex | Most pri BA | |
2 | Nemček Lukáš | STO Spoje | |
3 | Bartovič Adam | ŠKST Karlova Ves | |
4 | Káčer Martin | Karlovka | |
5 | Grega Roland | Ister B | |
6 | Michal Hegedus | Ister B | |
7 | Sýkora Juraj | ŠKST Feromax Bratislava | |
8 | Bardon Andrej | Vydrany | |
9 | Červeň Pavol | Vatek Bernolákovo | |
10 | Horváth Vojtech | STK Blatné | |
11 | Takáč Jakub | STK DNV | |
12 | Kovanič Kristián | STK DNV | |
13 | Matula Jakub | STK DNV | |
14 | Galus Peter | Educo A | |
15 | Miroslav Kolář | ATC Godollo | |
16 | Král Egon | Ister A | |
17 | KRKOŠ Marian | STO SPOJE BA | |
18 | Mednansky Ladislav | Senec | |
19 | Mednansky Alexander | Senec | |
20 | Prievozník Igor | STK Ivanka pri Dunaji | |
21 | Jemelka Ivan | TJ Sigma Hranice | |
22 | Král Slavomír | Geolog Rožňava | |
23 | Juráš Marián | STO Spoje | |
24 | Martinka Matúš | STO Spoje | |
25 | drinka rene | STK IpD | |
26 | basar peter | STK Ivanka | |
27 | Kevický Andrej | Lokomotíva Bánov | |
28 | lelkes richard | sto spoje | |
29 | Panek Pavol | STK Vráble | |
30 | Topľanský ml. Leonard | SKST Karlova Ves | |
31 | Kurilla Matej | Karlovka | |
32 | Demir Amel | TJ Dynamo Trnovec nad Váhom | |
33 | Hatvany Dominik | STK Devínska Nová Ves | |
34 | Krizanovic Vojtech | Stk pezinok | |
35 | kleman ondrej | sto spoje | |
36 | Szatmári Michal | Energota Žilina | |
37 | Bodík Michal | STK Devínska Nová Ves | |
38 | Brychta Eduard | Ister Bratislava B | |
39 | Brychta ml. Eduard | Stavoimpex Holíč | |
40 | pazma lukas | leopoldov | |
41 | stehlik michal | trnava | |
42 | Murin Michal | SKST Feromax C |
4-neregistrovaní
V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.
Počet prihlásených: 43
Por. č. | Meno a priezvisko | Klub | SSTZ ID |
---|---|---|---|
1 | Nemček Peter | Propria Kúty | |
2 | Kučera Peter | STK DNV | |
3 | Zlámal Martin | TJ Sokol Hodonín | |
4 | Fazekas Ladislav | ŠK Zálesie | |
5 | Dobák Ján | ŠK Zálesie | |
6 | Vavrovec Erwin | STK DNV | |
7 | Takáč Peter | STK DNV | |
8 | Račko Boris | ŠKP | |
9 | Vojkovič Adam | Karlova Ves | |
10 | vanek richard | neregistrovany | |
11 | Stračár Peter | STK Nitra 08 B | |
12 | Machálik Marián | STK Nitra 08 A | |
13 | Magušín Richard | STK Nitra 08 B | |
14 | Pupík Martin | STK Nitra 08 B | |
15 | Balogh Zoltán | Uder Malá Mača | |
16 | Just Boris | neregistrovaný | |
17 | Klaučo Michal | bez klubu | |
18 | Borak Ladislav | Viktoria Petrzalka | |
19 | Cibula Alexander | Mostex | |
20 | Ille László | Haubturn | |
21 | Löricz Gábor | Haubturn | |
22 | Sebö Aurel | Haubturn | |
23 | Hallon Peter | MSK Malacky | |
24 | Klíma František | MSK Malacky | |
25 | Vizina Damián | MSK Malacky | |
26 | Rajtoková Pavlína | MSK Malacky | |
27 | Trenčanský Vladimír | MSK Malacky | |
28 | Dolinsky Jaroslav | Neregistrovany - Bachova BA | |
29 | Topľanský st. Leonard | STK DNV | |
30 | Táborský Dušan | neregistrovaný | |
31 | Habesson U. | Rakusko | |
32 | Tibenský Vladimír | STO Blava Jaslovské Bohunice | |
33 | Beblavý Richard | STO Sasinkovo | |
34 | Lehen Štefan | STO Jaslovské Bohunice | |
35 | Makyta Paviel | Moravský sv. Ján | |
36 | Duratmý Ľubomír | Veselí nad Moravou | |
37 | Mikula Jan | Strážnice | |
38 | Búdová Nikoleta | TTC Nové Zámky | |
39 | Vacula Viliam | Štadión B | |
40 | Krajčo Milan | OSTK Špačince | |
41 | Marčan Otto | OSTK Špačince | |
42 | Kytlica Peter | ŠK Vatek Bernolákovo | |
43 | Brown Tony | Senec |
Pingpong( s modrými raketami)
V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.
Počet prihlásených: 32 Maximálne 80 hráčov. Kapacita naplnená na 40 %.
Por. č. | Meno a priezvisko | Klub | SSTZ ID |
---|---|---|---|
1 | Nemček Peter | Propria Kúty | |
2 | Chovan Alex | Most pri BA | |
3 | Nemček Lukáš | STO Spoje | |
4 | Káčer Martin | Karlovka | |
5 | Bartovič Adam | ŠKST Karlova Ves | |
6 | Zlámal Martin | TJ Sokol Hodonín | |
7 | Vavrovec Erwin | STK DNV | |
8 | Takáč Jakub | STK DNV | |
9 | Kovanič Kristián | STK DNV | |
10 | Matula Jakub | STK DNV | |
11 | Takáč Peter | STK DNV | |
12 | Sýkora Juraj | Feromax | |
13 | Stračár Peter | STK Nitra 08 B | |
14 | Magušín Richard | STK Nitra 08 B | |
15 | Hallon Peter | MSK Malacky | |
16 | Klíma František | MSK Malacky | |
17 | Vizina Damián | MSK Malacky | |
18 | Rajtoková Pavlína | MSK Malacky | |
19 | Trenčanský Vladimír | MSK Malacky | |
20 | Grega Roland | Ister B | |
21 | Hegedus Michal | Ister B | |
22 | Červeň Pavol | Vatek Bernolákovo | |
23 | Pištej Lubomír | VTJ Hradec Králové | |
24 | Demir Amel | TJ Dynamo Trnovec nad Váhom | |
25 | Pericht Róbert | Elastik Trnava/H. Orešany | |
26 | kleman ondrej | sto spoje | |
27 | Szatmári Michal | Energota Žilina | |
28 | Vacula Viliam | Štadión B | |
29 | Panek Pavol | STK Vráble | |
30 | Brychta Eduard | Ister Bratislava B | |
31 | Brychta ml. Eduard | Stavoimpex Holíč | |
32 | Kučera Peter | STK DNV |