Veľkonočný turnaj - Memoriál Dušana Niča

Registrovaní hráči/ky

1-3 liga

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 31

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Sykora Juraj Feromax
2 Nemček Lukáš STO Spoje
3 Hatvany Dominik STK Devínska Nová Ves
4 lelkes richard spoje
5 Kovanič Kristián STK Devínska Nová Ves
6 Král Egon Ister
7 Mikulka Petr TJ Sokol Komňa Česká republika
8 Kurilla Matej karlovka
9 Topľanský ml. Leonard Karlova Ves
10 Benuš Braňo MSTK Leopoldov
11 Gál Dominik Slavoj Sládkovičovo
12 Vavro Branislav Slavoj Sládkovičovo
13 Križanovič Kristián STK Pezinok
14 Križanovič Vojtech STK Pezinok
15 Fabianová Simona Keraming Kubran Trenčín
16 Beblavý Richard STO Sasinkovo
17 Kaduk Matúš Keraming Kubran Trenčín
18 Prievozník Igor STK Ivanka pri Dunaji
19 Šepták Matúš Keraming Kubran Trenčín
20 Horváth Vojtech STK Blatné
21 Káčer Martin Karlovka
22 belianska sarah ttc majcichov
23 Takáč Jakub STK Devínska Nová Ves
24 Machan Roman trnovec
25 Barta Peter Slavoj Sládkovičovo
26 Polák Martin Ister F
27 Bodík Michal STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
28 Stanek Juraj MSTK Leopoldov
29 Bartovič Adam ŠKST KARLOVA VES
30 Barnypok Barnypok ZczEUFDrKPH
31 Barnypok Barnypok xXSsncoTdAidEyBvPOU

4- neregistrovaní

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 30

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Kytlica Peter ŠK Vatek Bernolákovo
2 Borák Ladislav Viktoria Petrzalka
3 Dolinsky Jaroslav Bratislava Bachova
4 Kaduk Matúš Keraming Kubran Trenčín
5 Just Boris Neregistr.
6 Táborský Dušan Amater
7 Šepták Matúš Keraming Kubran Trenčín
8 belianska sarah ttc majcichov
9 Nemček Peter Propria Kúty
10 Tibenský Vladimír STO Blava Jaslovské Bohunice
11 Lukačovič Mário STK Trakovice
12 Hulman Rastislav OŠK Veselé
13 Beleš Ján OŠK DUN.LUŽNÁ
14 Pogáč Tomáš OŠK DUN.LUŽNÁ
15 Barta Peter Slavoj Sládkovičovo
16 Juráš Marián Spoje
17 Janošík Anton OŠK VESELE
18 Mička Bohumil Dunajska Luzna
19 Oubauma Maxwell neregistrovany
20 Kučera Peter STK DNV
21 Zeleny Boris Neregistrovany
22 Nemček Lukáš STO Spoje
23 Belokostolský Martin STK Trakovice
24 Boris ľudovít STK Trakovice
25 Hallon Peter MSK Malacky
26 Klima František MSK malacky
27 Fusek Patrik MSK malacky
28 Makyta Pavel ŠK Jáňan
29 Liptakova Nika Vatek
30 Toplansky Leonard STK DNV
1-3 liga
4- neregistrovaní