Bodovací turnaj mládeže

Zoznam hráčov

najmladšie žiačky

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 14

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Krajčovičová Petronela TTC Majcichov 2009
2 Bilkovičová Sára Msk malacky 2005
3 Polakovicova Bianka Msk malacky 2005
4 Kopcova Karin Msk malacky 2005
5 Karabová Anna MSTK Leopoldov 2004
6 Krebsová Barbora STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 2005
7 Baumannová Ema STK Devínska Nová Ves 2007
8 Drobová Veronika STK Devínska Nová Ves 2004
9 Biksadská Ema MSK Malacky 2007
10 Jajcayová Kristína ŠKST Karlova Ves 2006
11 Kovačičová Kristína PST Stupava 2005
12 Černušková Valéria PST Stupava 2004
13 Wiltschková Dominika Gasto Metalfin Galanta 2006
14 Urbanovská Viktória KST Viktória Trnava 2004

staršie žiačky

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 12

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Gašparíková Lucia TTC Majcichov 2002
2 Slobodníková Hana ŠKST Karlova Ves 2003
3 Toplianská Dominika ŠKST Karlova Ves 2001
4 Čermáková Paula ŠKST Karlova Ves 2000
5 Švajdlenková Laura Msk malacky 2001
6 Ondrušova Gretka Msk malacky 2002
7 Liptakova Nikoleta Vatek Bernolákovo 2001
8 Baumannová Karolína STK Devínska Nová Ves 2003
9 Zelenková Ivana ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2000
10 Škápiková Jana ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2003
11 Kovárová Dominika ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2003
12 Görfölová Viktória Gasto Metalfin Galanta 2001

Najmladší žiaci

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 19

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Sokol Jan SPOJE BRATISLAVA 2004
2 Krajčovič Filip TTC Majcichov 2005
3 Sládkovič Ján TTC Majcichov 2005
4 Nemček Patrik Propria Kúty 2005
5 Vlašič Leo ŠKST Karlova Ves 2006
6 Šimon Jung Msk malacky 2006
7 Viktor Kopec Mak malacky 2006
8 Schreiner Samuel Msk malacky 2005
9 Karaba Anton MSTK Leopoldov 2006
10 Janík Michal STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 2006
11 Svrček Simon Samuel ŠKST Karlova Ves 2006
12 Bunček Štefan STK Devínska Nová Ves 2006
13 Kovár David ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2004
14 Kotesa Sebastián ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2005
15 Zelenka Adam ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2005
16 Jankovič Jakub KST Viktória Trnava 2004
17 Kubala Nicolas KST Viktória Trnava 2005
18 Okoličany Andrej PST Stupava 2004
19 Radoslav Pastva PST Stupava 2005

Starší žiaci

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 22

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Kollár Richard TTC Majcichov 2000
2 Klučár Matej TTC Majcichov 2002
3 Sekera Dominik TTC Majcichov 2003
4 Dužek David STO Spoje 2002
5 Ivančo Félix MSK Malacky 2003
6 Bystrický Šimon ŠKST Karlova Ves 2003
7 Mikluscak Benjamin SKST Karlova Ves 2002
8 Kolenčík Matúš SKST Karlova Ves 2002
9 Hambálek Viktor ŠKST Karlova Ves 2001
10 Gregor Jakub ŠKST Karlova Ves 2001
11 Doubek Kristian ŠKST Karlova Ves 2003
12 Hlavatý Samuel ŠKST Karlova Ves 2001
13 Horváth Samuel ŠKST Karlova Ves 2000
14 Kozolka Samuel ŠKST Karlova Ves 2000
15 Freund Andrej MSK Malacky 2002
16 Nemec Marek Msk malacky 2000
17 Kriška Jakub MSTK Leopoldov 2002
18 Vida Kristián MSTK Leopoldov 2000
19 Šantavý Matúš MSTK Leopoldov 2000
20 Jalovecký Marek STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 2001
21 Krebs Martin STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 2001
22 Černy Tomas Msk malacky 2003
najmladšie žiačky
staršie žiačky
Najmladší žiaci
Starší žiaci