2018 Memoriál Boženy Kirkhoffovej

Zoznam prihlásených

1-3.liga

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 26

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Macháň Roman STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 5748
2 Nemček Lukáš STO SPOJE IVANKA 7574
3 Medňanský Alexander STK SENEC 5219
4 Mužila Lukáš STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE 7626
5 Kurilla Matej STO PRUSY 7559
6 Lenárt Róbert STC TJ ČAB 5226
7 Doubek Kristian ŠKST KARLOVA VES 12868
8 Danóczi Matúš ŠK ŠOG DOMINO NITRA 7436
9 Nemček Patrik PROPRIA KÚTY 11640
10 Gallus Peter ŠK ISTER
11 Sýkora Juraj KERAMING TRENČÍN 5574
12 Hulman Rastislav ŠK III. ZŠ HLOHOVEC 4424
13 Basár Peter STO SPOJE IVANKA 6009
14 Čičmiš Dušan DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM 10089
15 Bodík Michal STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 7197
16 Križanovič Kristián STK BLATNÉ 6672
17 Križanovič Vojtech STK BLATNÉ 2577
18 Prievozník Igor STK BLATNÉ 6561
19 Novotný Jakub STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 9800
20 Novotný Matej STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 10524
21 Marousková Monika KERAMING TRENČÍN 10032
22 Gieci Lukáš KERAMING TRENČÍN 10793
23 Grega Roland ŠK ISTER BRATISLAVA 5433
24 Čupík Miloslav TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA 6216
25 Frčo Miloš STK SENEC 7779
26 Hikel Juraj KERAMING TRENČÍN 8866

4.liga - neregistrovaní

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 34

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Kytlica Peter ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 5417
2 Mišík Ľubomír ml. STK VINOSADY 4791
3 Valovič Peter STK VINOSADY 2240
4 Nemček Lukáš STO SPOJE IVANKA 7574
5 Pogáč Tomáš OŠK DUN.LUŽNÁ 7904
6 Sládek Stanislav Záhorská Bystrica
7 Čechánek Tomáš Stk Borský svätý Jur
8 Macháček Pavel STK PINEC STRÁŽE 14219
9 Just Boris neregistrovaný
10 Hlbočan Ivan OŠK LEHOTA
11 Čalfa Tomáš ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 15721
12 Porhajaš Peter KST RAKSIT
13 Rigo Zoltán STO VEĽKÉ ÚĽANY 13661
14 Botoš Jozef STO VEĽKÉ ÚĽANY 6272
15 Slávik Miloslav ŠK ŠOG DOMINO NITRA 2386
16 Lenárt Róbert STC TJ ČAB 5226
17 Jedlička Matúš STO SVÄTÝ JUR 12717
18 Danóczi Matúš ŠK ŠOG DOMINO NITRA 7436
19 Vrbický Jaroslav STO IM GALVANIHO 13924
20 Macek Rastislav STO IM GALVANIHO 13055
21 Murín Juraj STO IM GALVANIHO 13925
22 Nemček Patrik PROPRIA KÚTY 11640
23 Nemček Peter PROPRIA KÚTY 2550
24 Kafka Roman Stk Borský Svätý Jur
25 Amin Fares Neregistrovaný
26 Micheľ Peter TZO BYTČA 13851
27 Hulman Rastislav ŠK III. ZŠ HLOHOVEC 4424
28 Toplansky Leonard Stkdnv
29 Haragaľ Vladislav žiadny
30 Bilka Pavol TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA 13547
31 Ježo Ľubomír ŠK ŠOG DOMINO NITRA 4078
32 Jedlička Matúš STO SVÄTÝ JUR 12716
33 Uherčík Samuel STO SVÄTÝ JUR 12716
34 Modrocký Patrik STO VEĽKÉ ÚĽANY 10844

mladši žiaci 2005 a mladší

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 5

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Svetík Michal STO SPOJE IVANKA 15250
2 Viskup Richard STO SPOJE IVANKA 15825
3 Mička Lukáš STO SPOJE IVANKA 15395
4 Valo Michal STO SPOJE IVANKA 15396
5 Haragaľ Patrik žiadny
1-3.liga
4.liga - neregistrovaní
mladši žiaci 2005 a mladší