Majstrovstvá Bratislavského kraja

Zoznam hráčov

Muži

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 38

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Mikluščák Pavel ŠKST KARLOVA VES 1861
2 Vojkovič Adam STK VIKTÓRIA PETRŽALKA 6722
3 Šporer Juraj STK VIKTÓRIA PETRŽALKA 14223
4 Sýkora Juraj STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 5574
5 Salanci Pavol EDUCO PETRŽALKA 14617
6 Novotný Jakub STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 9800
7 Kytlica Peter ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 5417
8 Bandík Michal ŠK Ister Bratislava
9 Frčo Miloš STK SENEC 7779
10 Hatvany Dominik STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11 Grega Roland ŠK ISTER BRATISLAVA 5433
12 Kvetak Rastislav Ister
13 Valkár Michal EDUCO PETRŽALKA 5930
14 Vrbický Jaroslav STO IM GALVANIHO 13924
15 Murín Juraj STO IM GALVANIHO 13925
16 Litavský Martin ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 7767
17 Eiterich Thorsten STK VIKTÓRIA PETRŽALKA 4247
18 Kudják Ján ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 4941
19 Medňanský Alexander STK SENEC 5219
20 Harenčár Martin TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA 2083
21 Horňák Tomáš EDUCO PETRŽALKA 12900
22 Kovanič Kristián STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 8765
23 Basár Peter STO SPOJE BRATISLAVA 6009
24 Macháň Roman STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 5748
25 Nenčev Michal STK SENEC 11960
26 Nikolaev Mikhail STK VIKTÓRIA PETRŽALKA 16671
27 Jezycki Grzegorz EDUCO PETRŽALKA 12541
28 Holoda Július ŠKST KARLOVA VES 51
29 Lipták Andrej STO SPOJE BRATISLAVA 4679
30 Kleman Ondrej ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 5856
31 Hegedüš Michal ŠK ISTER BRATISLAVA 5214
32 Drobný Jakub ŠK ISTER BRATISLAVA 7817
33 Haluška Ján ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 4113
34 Hutka Adam ŠKP pri APZ BRATISLAVA 5503
35 Laudis Dusan ŠKP Bratislava
36 Minka Jozef STO SPOJE BRATISLAVA 3971
37 Svetík Michal STO SPOJE BRATISLAVA 15250
38 Kundrák Branislav TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA 6096

Ženy

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 2

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Horníková Henrieta EDUCO PETRŽALKA 7960
2 Gillányiová Jana EDUCO PETRŽALKA 12543

Štvorhra mužov

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 12

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Juraj Šporer Adam Vojkovič STK VIKTÓRIA PETRŽALKA 14223
2 Burik Salanci EDUCO PETRŽALKA 14617
3 Roland Grega Michal Bandik ŠK Ister Bratislava
4 Hatvany Dominik Sýkora Juraj STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5 Juraj Murín Jaroslav Vrbický STO IM GALVANIHO 13924
6 Kudják Ján Litavský Martin ŠK VATEK BERNOLÁKOVO 7767
7 Kristián Kovanič Jakub Novotný STK DEVÍNSKA NOVÁ VES 9800
8 Jeżycki Grzegorz Valkár Michal EDUCO PETRŽALKA
9 Július Holoda Pavel Mikluščák skst karlova ves
10 Gabriel Csémy Tamás Horváth STK SENEC 16318
11 Kleman Ondrej Macháň Roman Devínska - Bernolákovo
12 Hegeduš Michal Drobný jakub ŠK ISTER BRATISLAVA 7817

Štvorhra žien

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 1

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Jana Gillányiová Henrieta Horníková Educo Petržalka

Zmiešaná štvorhra

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 3

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID
1 Pavel Mikluščák Monika Klimová skst karlova ves
2 Pavol Salanci Jana Gillányiová Educo
3 Michal Valkár Henrieta Horníková Educo Petržalka
Muži
Ženy
Štvorhra mužov
Štvorhra žien
Zmiešaná štvorhra