Majstrovstvá BA-TT regiónu

Hráči/ky

Mladší žiaci

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 36

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Dužek David STO Spoje 0
2 Sokol Jan STO Spoje 0
3 Brenessel Daniel T-Club Ostrov 0
4 Krajčovič Peter STK Pezinok 2003
5 Mikluščák Benjamin ŠKST KARLOVA VES 2002
6 Kolenčík Matúš ŠKST KARLOVA VES 2002
7 Novotný Leonard ŠKST KARLOVA VES 2002
8 Doubek Kristian ŠKST KARLOVA VES 2003
9 Bystrický Šimon ŠKST KARLOVA VES 2003
10 Kovár David ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2004
11 Kotesa Sebastián ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2005
12 Zelenka Adam ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2005
13 Ivančo Félix MSK Malacky 2003
14 Kuruc Matúš ŠKST KARLOVA VES 2005
15 Kuchárik Daniel ŠKST KARLOVA VES 2003
16 Seleng Simon ŠKST KARLOVA VES 2004
17 Vlašič Leo ŠKST KARLOVA VES 2006
18 Krebs Jakub STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 2003
19 Kriška Jakub MSTK Leopoldov 2002
20 Cech Viktor MSTK Leopoldov 2002
21 Durak Tibor MSTK Leopoldov 2002
22 Illéš Alexander ŠKST KARLOVA VES 2002
23 Beluský Filip ŠKST KARLOVA VES 2005
24 Freund Andrej msk malacky 2002
25 Fusek Patrik MSK Malacky 2002
26 Klučár Matej TTC MAJCICHOV 2002
27 Sekera Dominik TTC MAJCICHOV 2003
28 Krajčovič Filip TTC MAJCICHOV 2005
29 Varga Peter KST VIKTÓRIA TRNAVA 2002
30 Kubala Nicolas KST VIKTÓRIA TRNAVA 2005
31 Petrovský Matej Šoporňa 2003
32 Baranec Andrej Pst Stupava 2004
33 Vavřena Richard Pst Stupava 2003
34 Pastva Radko Pst Stupava 2005
35 Matovič Tomáš STO Blava Jaslovské Bohunice 2003
36 Hyža Tomáš STK ŠK Blava J.Bohunice 2003

Mladšie žiačky

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 20

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Slobodníková Hana ŠKST KARLOVA VES 2003
2 Jajcayová Kristína ŠKST KARLOVA VES 2005
3 Kovárová Dominika ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2003
4 Škápiková Jana ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2003
5 Krebsová Barbora STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 2005
6 Bilkovičová Sára MSK Malacky 2005
7 Polakovičová Bianka MSK Malacky 2005
8 Gašparíková Lucia TTC MAJCICHOV 2002
9 Sisková Zuzana TTC MAJCICHOV 2003
10 Urbanovská Viktória KST VIKTÓRIA TRNAVA 2004
11 Botková Lujza KST VIKTÓRIA TRNAVA 2006
12 Darovcová Nina ŠKST KARLOVA VES 2007
13 Beskidová Katarína Gasto Metalfin Galanta 2006
14 Beskidová Veronika Gasto Metalfin Galanta 2008
15 Sčúryová Lucia Gasto Metalfin Galanta 2006
16 Majerčinová Lenka Gasto Metalfin Galanta 2008
17 Wiltschková Dominika Gasto Metalfin Galanta 2006
18 Somogyiová Liliána Gasto Metalfin Galanta 2003
19 Kovačičová Kristína Pst Stupava 2005
20 Čapkovičová Lucia STK ŠK Blava J.Bohunice 2003

Dorastenci

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 33

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Lelkeš Richard SPOJE BRATISLAVA 1998
2 Jakubec Dávid STK Pezinok 1997
3 Sucha Tomáš ŠKST KARLOVA VES 2001
4 Gregor Jakub ŠKST KARLOVA VES 2001
5 Haščík Alex ŠKST KARLOVA VES 2000
6 Kadlec Adam ŠKST KARLOVA VES 2001
7 Horváth Samuel ŠKST KARLOVA VES 2000
8 Beňko Ivan ŠKST KARLOVA VES 1998
9 Hambálek Viktor ŠKST KARLOVA VES 2001
10 Hlavatý Samuel ŠKST KARLOVA VES 2001
11 Krajčovič Jakub ŠKST KARLOVA VES 2000
12 Pivko Lukáš ŠKST KARLOVA VES 1999
13 Topľanský Leonard ŠKST KARLOVA VES 1998
14 Kmoško Samuel ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2000
15 Urbanics Dominik SK Vydrany 1999
16 Púčik Timotei OŠK ZAVAR 2000
17 Bartal Mário Stavoimpex Holíč 1997
18 Velich Tomáš STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 1997
19 Zlamala Matej MSTK Leopoldov 1999
20 Santavy Michal MSTK Leopoldov 1999
21 Santavy Matus MSTK Leopoldov 2000
22 Varga Kristian MSTK Leopoldov 1998
23 Takáč Jakub STK DNV 1998
24 Čiba Jakub STK DNV 1998
25 Nemec Marek MSK Malacky 2000
26 Siska Tomáš TTC MAJCICHOV 1999
27 Domin Samuel TTC MAJCICHOV 1998
28 Kollár Róbert TTC MAJCICHOV 1999
29 Kollár Richard TTC MAJCICHOV 2000
30 Krupanský Lukáš STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY 1997
31 Meszáros kevin Gasto Metalfin Galanta 2000
32 Matovič Martin STK ŠK Blava J.Bohunice 1999
33 Sýkora Patrik STK ŠK Blava J.Bohunice 2001

Dorastenky

V zozname sa zobrazujú iba hráči schválení administrátorom.

Počet prihlásených: 13

Por. č. Meno a priezvisko Klub SSTZ ID Rok narodenia
1 Brenesselová Alžbeta T-Club Ostrov 0
2 Paula Čermáková ŠKST KARLOVA VES 2000
3 Zelenková Ivana ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 2000
4 Šrámková Erika ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 1999
5 Šrámková Veronika ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján 1997
6 Topľanská Dominika ŠKST KARLOVA VES 2001
7 Pradličková Hana MSK MALACKY 2000
8 Švajdlenková Laura MSK MALACKY 2001
9 Vašečková Michaela Trnávka 2001
10 Belianska Sarah TTC MAJCICHOV 1999
11 Erdélska Michaela Pst Stupava 1999
12 Trajlínková Dominika Sokol Skalica 1998
13 Liptakova Nikoleta VATEK Bernolákovo 2001
Mladší žiaci
Mladšie žiačky
Dorastenci
Dorastenky