KSST Bratislava - 7. liga, muži 2015/2016 |
|||||||
Rozpis soutěže - Základná časť |
|||||||
Id |
Den |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Sety |
1. kolo stupně - 40. týden roku 2015 |
|||||||
793 | Út | 29.9.2015 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Bernolákovo C | 3 : 15 | 11 : 47 |
794 | St | 30.9.2015 | 18:30 | Blatné C | Vinosady B | 9 : 9 | 32 : 38 |
795 | Út | 29.9.2015 | 18:30 | Viktória D | D.Lužná B | 11 : 7 | 39 : 30 |
796 | Út | 29.9.2015 | 18:15 | Sv.Jur D | K.Ves E | 14 : 4 | 49 : 22 |
797 | St | 30.9.2015 | 18:30 | Mostex A | Stupava B | 11 : 7 | 37 : 28 |
798 | Út | 29.9.2015 | 18:30 | Spoje C | STK Pezinok F | 14 : 4 | 46 : 20 |
2. kolo stupně - 41. týden roku 2015 |
|||||||
799 | Pá | 9.10.2015 | 18:30 | STK Pezinok F | Záh. Bystrica B | 9 : 9 | 30 : 35 |
800 | Po | 5.10.2015 | 18:30 | Stupava B | Spoje C | 9 : 9 | 29 : 32 |
801 | Út | 6.10.2015 | 18:15 | Sv.Jur D | Mostex A | 9 : 9 | 30 : 34 |
802 | Po | 5.10.2015 | 18:30 | K.Ves E | Viktória D | 9 : 9 | 31 : 33 |
803 | St | 7.10.2015 | 18:30 | D.Lužná B | Vinosady B | 8 : 10 | 29 : 37 |
804 | St | 7.10.2015 | 18:30 | Blatné C | Bernolákovo C | 6 : 12 | 30 : 40 |
3. kolo stupně - 42. týden roku 2015 |
|||||||
805 | Út | 13.10.2015 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Blatné C | 9 : 9 | 35 : 32 |
806 | Út | 13.10.2015 | 18:15 | Bernolákovo C | D.Lužná B | 10 : 8 | 33 : 31 |
807 | Čt | 15.10.2015 | 18:30 | Vinosady B | K.Ves E | 16 : 2 | 51 : 11 |
808 | Út | 13.10.2015 | 18:30 | Viktória D | Mostex A | 6 : 12 | 25 : 39 |
809 | Út | 13.10.2015 | 18:30 | Spoje C | Sv.Jur D | 10 : 8 | 34 : 27 |
810 | Pá | 16.10.2015 | 18:30 | STK Pezinok F | Stupava B | 6 : 12 | 28 : 43 |
4. kolo stupně - 43. týden roku 2015 |
|||||||
811 | Po | 19.10.2015 | 18:30 | Stupava B | Záh. Bystrica B | 10 : 8 | 38 : 29 |
812 | Út | 20.10.2015 | 18:15 | Sv.Jur D | STK Pezinok F | 17 : 1 | 53 : 9 |
813 | Út | 20.10.2015 | 18:30 | Spoje C | Viktória D | 10 : 8 | 37 : 31 |
814 | St | 21.10.2015 | 18:30 | Mostex A | Vinosady B | 6 : 12 | 24 : 42 |
815 | Po | 19.10.2015 | 18:30 | K.Ves E | Bernolákovo C | 5 : 13 | 23 : 43 |
816 | St | 21.10.2015 | 18:30 | Blatné C | D.Lužná B | 7 : 11 | 33 : 38 |
5. kolo stupně - 45. týden roku 2015 |
|||||||
817 | St | 4.11.2015 | 18:30 | D.Lužná B | Záh. Bystrica B | 15 : 3 | 48 : 15 |
818 | Po | 2.11.2015 | 18:30 | K.Ves E | Blatné C | 8 : 10 | 36 : 35 |
819 | St | 4.11.2015 | 18:30 | Mostex A | Bernolákovo C | 7 : 11 | 28 : 41 |
820 | Čt | 5.11.2015 | 18:30 | Vinosady B | Spoje C | 9 : 9 | 32 : 29 |
821 | Út | 3.11.2015 | 18:30 | Viktória D | STK Pezinok F | 13 : 5 | 45 : 22 |
822 | Po | 2.11.2015 | 18:30 | Stupava B | Sv.Jur D | 8 : 10 | 33 : 36 |
6. kolo stupně - 46. týden roku 2015 |
|||||||
823 | Út | 10.11.2015 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Sv.Jur D | 8 : 10 | 34 : 41 |
824 | Út | 10.11.2015 | 18:30 | Viktória D | Stupava B | 6 : 12 | 27 : 42 |
825 | Pá | 13.11.2015 | 18:30 | STK Pezinok F | Vinosady B | 4 : 14 | 18 : 47 |
826 | Út | 10.11.2015 | 18:15 | Bernolákovo C | Spoje C | 11 : 7 | 39 : 27 |
827 | St | 11.11.2015 | 18:30 | Mostex A | Blatné C | 10 : 8 | 37 : 27 |
828 | Po | 9.11.2015 | 18:30 | K.Ves E | D.Lužná B | 13 : 5 | 42 : 23 |
7. kolo stupně - 47. týden roku 2015 |
|||||||
829 | Út | 17.11.2015 | 18:30 | Záh. Bystrica B | K.Ves E | 7 : 11 | 26 : 36 |
830 | St | 18.11.2015 | 18:30 | Mostex A | D.Lužná B | 12 : 6 | 41 : 27 |
831 | St | 18.11.2015 | 18:30 | Blatné C | Spoje C | 12 : 6 | 40 : 23 |
832 | Út | 17.11.2015 | 18:15 | Bernolákovo C | STK Pezinok F | 17 : 1 | 51 : 4 |
833 | Čt | 19.11.2015 | 18:30 | Vinosady B | Stupava B | 10 : 8 | 40 : 32 |
834 | Út | 17.11.2015 | 18:15 | Sv.Jur D | Viktória D | 16 : 2 | 50 : 17 |
8. kolo stupně - 48. týden roku 2015 |
|||||||
835 | Út | 24.11.2015 | 18:30 | Viktória D | Záh. Bystrica B | 16 : 2 | 51 : 14 |
836 | Út | 24.11.2015 | 18:15 | Sv.Jur D | Vinosady B | 7 : 11 | 31 : 37 |
837 | Po | 23.11.2015 | 18:30 | Stupava B | Bernolákovo C | 7 : 11 | 30 : 41 |
838 | St | 25.11.2015 | 18:30 | Blatné C | STK Pezinok F | 12 : 6 | 42 : 26 |
839 | Út | 24.11.2015 | 18:30 | Spoje C | D.Lužná B | 11 : 7 | 39 : 26 |
840 | Po | 23.11.2015 | 18:30 | K.Ves E | Mostex A | 6 : 12 | 23 : 45 |
9. kolo stupně - 49. týden roku 2015 |
|||||||
841 | Út | 1.12.2015 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Mostex A | 8 : 10 | 30 : 32 |
842 | St | 2.12.2015 | 18:30 | Spoje C | K.Ves E | 9 : 9 | 35 : 29 |
843 | Pá | 4.12.2015 | 18:30 | STK Pezinok F | D.Lužná B | 1 : 17 | 12 : 52 |
844 | St | 2.12.2015 | 18:30 | Blatné C | Stupava B | 10 : 8 | 36 : 28 |
845 | Út | 1.12.2015 | 18:15 | Sv.Jur D | Bernolákovo C | 9 : 9 | 32 : 36 |
846 | Čt | 3.12.2015 | 18:30 | Vinosady B | Viktória D | 14 : 4 | 47 : 20 |
10. kolo stupně - 50. týden roku 2015 |
|||||||
847 | Čt | 10.12.2015 | 18:30 | Vinosady B | Záh. Bystrica B | 13 : 5 | 44 : 19 |
848 | Út | 8.12.2015 | 18:15 | Bernolákovo C | Viktória D | 15 : 3 | 49 : 23 |
849 | St | 9.12.2015 | 18:30 | Blatné C | Sv.Jur D | 10 : 8 | 37 : 29 |
850 | St | 9.12.2015 | 18:30 | D.Lužná B | Stupava B | 7 : 11 | 35 : 40 |
851 | Po | 7.12.2015 | 18:30 | K.Ves E | STK Pezinok F | 17 : 1 | 51 : 8 |
852 | St | 9.12.2015 | 18:30 | Mostex A | Spoje C | 11 : 7 | 41 : 24 |
11. kolo stupně - 51. týden roku 2015 |
|||||||
853 | Út | 15.12.2015 | 18:30 | Spoje C | Záh. Bystrica B | 11 : 7 | 38 : 28 |
854 | St | 16.12.2015 | 18:30 | Mostex A | STK Pezinok F | 16 : 2 | 51 : 7 |
855 | Po | 14.12.2015 | 18:30 | Stupava B | K.Ves E | 13 : 5 | 46 : 28 |
856 | Út | 15.12.2015 | 18:15 | Sv.Jur D | D.Lužná B | 10 : 8 | 36 : 37 |
857 | Út | 15.12.2015 | 18:30 | Viktória D | Blatné C | 10 : 8 | 39 : 30 |
858 | Út | 15.12.2015 | 18:15 | Bernolákovo C | Vinosady B | 13 : 5 | 43 25 |
12. kolo stupně - 02. týden roku 2016 |
|||||||
859 | Út | 12.1.2016 | 18:15 | Bernolákovo C | Záh. Bystrica B | 18 : 0 | 54 : 6 |
860 | Čt | 14.1.2016 | 18:30 | Vinosady B | Blatné C | 11 : 7 | 37 : 29 |
861 | St | 13.1.2016 | 18:30 | D.Lužná B | Viktória D | 12 : 6 | 39 : 34 |
862 | Po | 11.1.2016 | 18:30 | K.Ves E | Sv.Jur D | 9 : 9 | 33 : 32 |
863 | Po | 11.1.2016 | 18:30 | Stupava B | Mostex A | 10 : 8 | 33 : 35 |
864 | Pá | 15.1.2016 | 18:30 | STK Pezinok F | Spoje C | 6 : 12 | 23 : 44 |
13. kolo stupně - 03. týden roku 2016 |
|||||||
865 | Út | 19.1.2016 | 18:30 | Záh. Bystrica B | STK Pezinok F | 13 : 5 | 43 : 22 |
866 | Út | 19.1.2016 | 18:30 | Spoje C | Stupava B | 9 : 9 | 29 : 34 |
867 | St | 20.1.2016 | 18:30 | Mostex A | Sv.Jur D | 11 : 7 | 39 : 25 |
868 | Út | 19.1.2016 | 18:30 | Viktória D | K.Ves E | 8 : 10 | 34 : 40 |
869 | Čt | 21.1.2016 | 18:30 | Vinosady B | D.Lužná B | 12 : 6 | 44 : 24 |
870 | Út | 19.1.2016 | 18:15 | Bernolákovo C | Blatné C | 12 : 6 | 40 : 27 |
14. kolo stupně - 04. týden roku 2016 |
|||||||
871 | St | 27.1.2016 | 18:30 | Blatné C | Záh. Bystrica B | 13 : 5 | 46 : 17 |
872 | St | 27.1.2016 | 18:30 | D.Lužná B | Bernolákovo C | 8 : 10 | 32 : 37 |
873 | Po | 25.1.2016 | 18:30 | K.Ves E | Vinosady B | 4 : 14 | 19 : 43 |
874 | St | 27.1.2016 | 18:30 | Mostex A | Viktória D | 12 : 6 | 40 : 24 |
875 | Út | 26.1.2016 | 18:15 | Sv.Jur D | Spoje C | 9 : 9 | 33 : 35 |
876 | Po | 25.1.2016 | 18:30 | Stupava B | STK Pezinok F | 17 : 1 | 53 : 9 |
15. kolo stupně - 05. týden roku 2016 |
|||||||
877 | Út | 2.2.2016 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Stupava B | 5 : 13 | 21 : 45 |
878 | Pá | 5.2.2016 | 18:30 | STK Pezinok F | Sv.Jur D | 4 : 14 | 19 : 46 |
879 | Út | 2.2.2016 | 18:30 | Viktória D | Spoje C | 9 : 9 | 35 : 33 |
880 | Čt | 4.2.2016 | 18:30 | Vinosady B | Mostex A | 11 : 7 | 37 : 25 |
881 | Út | 2.2.2016 | 18:15 | Bernolákovo C | K.Ves E | 11 : 7 | 40 : 23 |
882 | St | 3.2.2016 | 18:30 | D.Lužná B | Blatné C | 9 : 9 | 34 : 31 |
16. kolo stupně - 06. týden roku 2016 |
|||||||
883 | Út | 9.2.2016 | 18:30 | Záh. Bystrica B | D.Lužná B | 5 : 13 | 24 : 46 |
884 | St | 10.2.2016 | 18:30 | Blatné C | K.Ves E | 10 : 8 | 39 : 34 |
885 | Út | 9.2.2016 | 18:15 | Bernolákovo C | Mostex A | 5 : 13 | 26 : 42 |
886 | Út | 9.2.2016 | 18:30 | Spoje C | Vinosady B | 8 : 10 | 28 : 35 |
887 | Pá | 12.2.2016 | 18:30 | STK Pezinok F | Viktória D | 1 : 17 | 12 : 52 |
888 | Út | 9.2.2016 | 18:15 | Sv.Jur D | Stupava B | 9 : 9 | 33 : 37 |
17. kolo stupně - 07. týden roku 2016 |
|||||||
889 | Út | 16.2.2016 | 18:15 | Sv.Jur D | Záh. Bystrica B | 16 : 2 | 49 : 10 |
890 | Po | 15.2.2016 | 18:30 | Stupava B | Viktória D | 13 : 5 | 42 : 18 |
891 | Čt | 18.2.2016 | 18:30 | Vinosady B | STK Pezinok F | 13 : 5 | 42 : 25 |
892 | Út | 16.2.2016 | 18:30 | Spoje C | Bernolákovo C | 7 : 11 | 25 : 42 |
893 | St | 17.2.2016 | 18:30 | Blatné C | Mostex A | 12 : 6 | 39 : 26 |
894 | St | 17.2.2016 | 18:30 | D.Lužná B | K.Ves E | 8 : 10 | 35 : 33 |
18. kolo stupně - 09. týden roku 2016 |
|||||||
895 | Po | 29.2.2016 | 18:30 | K.Ves E | Záh. Bystrica B | 16 : 2 | 48 : 8 |
896 | St | 2.3.2016 | 18:30 | D.Lužná B | Mostex A | 10 : 8 | 33 : 30 |
897 | Út | 1.3.2016 | 18:30 | Spoje C | Blatné C | 10 : 8 | 35 : 30 |
898 | Pá | 4.3.2016 | 18:30 | STK Pezinok F | Bernolákovo C | 3 : 15 | 18 : 45 |
899 | Po | 29.2.2016 | 18:30 | Stupava B | Vinosady B | 5 : 13 | 21 : 43 |
900 | Út | 1.3.2016 | 18:30 | Viktória D | Sv.Jur D | 10 : 8 | 34 : 32 |
19. kolo stupně - 10. týden roku 2016 |
|||||||
901 | Út | 8.3.2016 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Viktória D | 1 : 17 | 9 : 52 |
902 | Čt | 10.3.2016 | 18:30 | Vinosady B | Sv.Jur D | 9 : 9 | 33 : 32 |
903 | Út | 8.3.2016 | 18:15 | Bernolákovo C | Stupava B | 16 : 2 | 48 : 19 |
904 | Pá | 11.3.2016 | 18:30 | STK Pezinok F | Blatné C | 3 : 15 | 17 : 45 |
905 | St | 9.3.2016 | 18:30 | D.Lužná B | Spoje C | 13 : 5 | 17 : 45 |
906 | St | 9.3.2016 | 18:30 | Mostex A | K.Ves E | 10 : 8 | 41 : 27 |
20. kolo stupně - 11. týden roku 2016 |
|||||||
907 | St | 16.3.2016 | 18:30 | Mostex A | Záh. Bystrica B | 16 : 2 | 51 : 13 |
908 | Po | 14.3.2016 | 18:30 | K.Ves E | Spoje C | 8 : 10 | 33 : 37 |
909 | St | 16.3.2016 | 18:30 | D.Lužná B | STK Pezinok F | 15 : 3 | 47 : 20 |
910 | Po | 14.3.2016 | 18:30 | Stupava B | Blatné C | 7 : 11 | 29 : 38 |
911 | Út | 15.3.2016 | 18:15 | Bernolákovo C | Sv.Jur D | 14 : 4 | 44 : 21 |
912 | Út | 15.3.2016 | 18:30 | Viktória D | Vinosady B | 12 : 6 | 41 : 26 |
21. kolo stupně - 14. týden roku 2016 |
|||||||
913 | Út | 5.4.2016 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Vinosady B | 3 : 15 | 14 : 50 |
914 | Út | 5.4.2016 | 18:30 | Viktória D | Bernolákovo C | 12 : 6 | 41 : 25 |
915 | Út | 5.4.2016 | 18:15 | Sv.Jur D | Blatné C | 6 : 12 | 25 : 41 |
916 | Po | 4.4.2016 | 18:30 | Stupava B | D.Lužná B | 11 : 7 | 40 : 26 |
917 | Pá | 8.4.2016 | 18:30 | STK Pezinok F | K.Ves E | 7 : 11 | 27 : 35 |
918 | Út | 5.4.2016 | 18:30 | Spoje C | Mostex A | 5 : 13 | 23 : 44 |
22. kolo stupně - 15. týden roku 2016 |
|||||||
919 | Út | 12.4.2016 | 18:30 | Záh. Bystrica B | Spoje C | ||
920 | Pá | 15.4.2016 | 18:30 | STK Pezinok F | Mostex A | 6 : 12 | 21 : 41 |
921 | Po | 11.4.2016 | 18:30 | K.Ves E | Stupava B | ||
922 | St | 13.4.2016 | 18:30 | D.Lužná B | Sv.Jur D | ||
923 | St | 13.4.2016 | 18:30 | Blatné C | Viktória D | ||
924 | Čt | 14.4.2016 | 18:30 | Vinosady B | Bernolákovo C |