Hracie dni

Mládež - 12.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 12.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 14.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 14.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 18.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 19.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 19.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 21.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 21.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 25.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 26.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 26.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 28.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 28.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 01.04.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 02.04.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 02.04.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 04.04.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 04.04.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 08.04.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0