Hracie dni

Mládež - 03.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 03.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 05.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 05.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 09.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 10.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 10.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 12.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 12.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 16.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 17.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 17.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 19.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 19.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 23.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 24.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 24.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 26.03.2020 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 26.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 30.03.2020 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0