Hracie dni

Dospelí - 11.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 12.02.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 12.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 14.02.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 14.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 18.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 19.02.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 19.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 21.02.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 21.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 25.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 26.02.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 26.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 28.02.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 28.02.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 04.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 05.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 05.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 07.03.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 07.03.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0