Hracie dni

Mládež - 18.12.2018 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 18.12.2018 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 1

Mládež - 20.12.2018 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 20.12.2018 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 24.12.2018 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 25.12.2018 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 25.12.2018 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 27.12.2018 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 27.12.2018 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 31.12.2018 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 01.01.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 01.01.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 03.01.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 03.01.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 07.01.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 08.01.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 08.01.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 10.01.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 10.01.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 14.01.2019 od 18:00 do 20:30

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0