Hracie dni

Mládež - 19.09.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 19.09.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 23.09.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 24.09.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 24.09.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 26.09.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 26.09.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 30.09.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 01.10.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 01.10.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 03.10.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 03.10.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 07.10.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 08.10.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 08.10.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 10.10.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 10.10.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceŠtvrtok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 14.10.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupicePondelok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Mládež - 15.10.2019 od 16:30 do 18:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0

Dospelí - 15.10.2019 od 18:00 do 21:00

Telocvičňa Pod. BiskupiceUtorok Potvrdiť účasť Účastníci 0